logotype
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

 

Ми раді Вас бачити на нашому сайті.
Компанія Sheriff-911 працює на території Макарівського, Бородянського та Києво-Святошинського районів, ми завжди раді допомогти всім хто опинився в біді причому абсолютно безоплатно, основним нашим пріоритетом є захист людських цінностей так щоб кожна людина відчувала себе громадянином молодої європейської держави
Наша мета - доступна система безпеки в кожен дім.
В секторі розробки, виробництва, охоронного обладнання - ми молода компанія, але у нас є багатий досвід роботи з іншими бізнес-напрямками, що дозволяє нам вже сьогодні сформувати наші основні цінності.
Нашими основними цінностями є:
Довіра.
Це саме основне, що ми надаємо всім хто з нами працює, і те, що ми хочемо отримати натомість.
Свобода, Вибір і відповідальність.
Свобода означає можливість вибору і відповідальність за нього.
Наші співробітники - Наша команда.
Ми надаємо кожному нашому співробітнику Усе, що необхідно для роботи і розвитку його всередині компанії. Це для нас дуже важливо. Оскільки ми розуміємо, що співробітники ця сама основна цінність компанії.
Наші партнери.
Ми цінуємо і дорожимо нашими партнерами. Ми готові розглянути любоё пропозицію, спрямовану на розвиток нашої компанії.
Для нас дуже Важливо Як і з Ким ми будуємо разом бізнес і досягаємо спільних результатів.
Наші споживачі.
Ми постійно аналізуємо потреби наших покупців, що дозволяє нам розробляти і виробляти якісну і конкурентоспроможну продукцію. Ми здійснюємо проектування, гарантійне і післягарантійне обслуговування, надаємо технічну підтримку, розглядаємо будь-які Ваші ідеї спрямовані на поліпшення нашої продукції, і якості обслуговування.
Наша робота.
Ми прагнемо створювати всі умови спільного розвитку наших співробітників і партнерів. Ми постійно шукаємо новоё, впроваджуємо, пробуємо цікаві рішення. Ми відкриті для нових ідей.
Наша місія - Ми працюємо для Вашої безпеки.

Поради

10 ефективних способів по захисту вашого житла

1. Користуєтеся послугами пультової охорони. Це найнадійніший спосіб захисту вашого житла поки вас немає вдома. Якщо ж ви турбуєтеся, що вас можуть пограбувати поки ви вдома - встановіть відео-вічко або відео-домофон, а поруч тривожну кнопку. Вона повинна розташовуватися так, що навіть якщо ви відкрили двері, ви змогли б на неї натиснути в разі небезпеки.

2. Користуєтеся послугами страхових компаній. Застрахуйте найцінніше для вас майно, втрата якого може стати для вас значним ударом.

Детальніше...
2017  http://www.sheriff-911.com/ua/  .