logotype
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Для кожного об'єкту має матеріальні цінності важливим етапом є організація охорони або охоронного комплексу. Потенційний злочинець двічі задумається чи варто здійснювати своє злодіяння якщо на території знаходиться екіпірований фізично і технічно підготовлена ​​людина або загін, цей фактор сам по собі знижує ризик здійснення злочинів.
 
Фізична охорона увазі не тільки знаходження співробітників охоронної фірми на об'єкті, а й постійне патрулювання навколо нього, а також підтримання зв'язку з іншими охоронцями і центральним пультом. Це особливо важливо при охороні великих територій, наприклад, котеджних селищ.
 
Послуги охоронної компанії «Sheriff-911» мають ряд переваг:
співробітники проходять фізичну, спеціальну технічну підготовку та мають високу кваліфікацію;
ними використовуються спеціальні засоби, які допомагають в нейтралізації зловмисників і забезпечують високу ступінь захисту охоронців;
компанія несе матеріальну відповідальність за об'єкт, що охороняється.
 
Співробітники нашого агентства мають у своєму розпорядженні спеціальну екіпіровку яка робить їх практично невразливим для фізичного впливу з боку правопорушника, спеціально навчених собак, спецзасоби, спеціалізовані засоби зв'язку та автомобілі для успішного несення служби.
 
Всі ці спец кошти допомагають в найкоротші терміни присікти протиправні дії, затримати злочинців і доставити їх на пост охорони до прибуття наряду міліції.


Наші ціни

Замовити послугу можна заповнивши заявку на сайті або зателефонувавши нам за телефонами.

2017  http://www.sheriff-911.com/ua/  .